Benham Rise

English     中国     中國     日本     Français     Deutsch     Español     русский     العربية

Benham плато також відома як підняття Benham (з координатами 119 ° 3O'E до 132 ° OO'E і 12 ° 1O'N на ° 3O'N широти), знаходиться в 13 млн. га, в районі моря на схід від острова Лусон і 35 метрів під водою на своєму дрібному точки від провінцій Аврора і Ізабела. Вона обмежена басейну Захід філіппінської на північ і схід. Це сейсмічно активних підводних регіону і вимерлих вулканів хребта до сходу від Філіппін, в Філіппінському морі якого лежить ряд басейнів, включаючи заході Філіппінського басейну (ДСП), з яких всередині басейну розташований Центральний несправності басейну (CBF). Benham області Плато розташоване в БФК і її фундаменту являє собою мікро-континент. Кілька наукового аналізу обстеження були зроблені, щоб вивчити його природу і його вплив на тектонічну субдукції, в тому числі про його вплив на 1990-Лусон землетрус, який спустошило північному місті Багіо. Область виключно стверджував, як частина її континентального шельфу, в Республіці Філіппіни, яке було підтверджено Комісією ООН з кордонів континентального шельфу від 12 квітня 2012 року. Відповідно до ЮНКЛОС, виняткової економічної зони прибережної держави поширюється і 370 км (200 морських миль) від її континентального шельфу, а її розширений континентальний шельф простягається ще на 278 км (150 морських миль). ООН визнає зараз на Філіппінах претензії і територія країни має збільшенням до 43 млн. га з 30 млн га.

http://benhamrise.com/benhamrise.jpg

Названий на честь американського геолога Андрія Benham, який виявив континентального шельфу, площа була намічена в 1933 році, але його зв'язок з філіппінського полку був затверджений лише недавно, щоб виправдати економічні претензії округу. Незважаючи на близькість до архіпелагу, плато було раніше, не включених до територію Філіппінських островах. 8 квітня 2009, Республіка Філіппіни подали повний територіальних водах позов у Комісію ООН з кордонів континентального шельфу щодо континентального шельфу в районі Схід Benham. Він був представлений як частина клопотання розширення базових архіпелагу і виняткової економічної зони через закон, який також включені інші претензії, пов'язані спірних територій Kalayaan острови (острови Спратлі) і Скарборо мілководді. Хоча від рельєфу берега, сама по собі, не оспорюється, клопотання все ж отримав деяку критику всередині і за межами країни, тому що його суперечливий характер. За твердженням уряду, на основі набору керівних принципів Комісії по межах континентального шельфу, площа задовольняє 350-км обмежувальної лінії, оскільки зовнішні кордони континентального шельфу знаходяться березі від обмежувальної лінії, яка є розташований в 350 миль від вихідних ліній, де виміру ширини територіального моря починається. Benham Схід ніколи не була об'єктом ніяких морських прикордонних суперечок і претензій. Конгрес Філіппін прийнято Республіканський закон № 9522, також відомий як архіпелаг базових закону, який лежить в основі позову. Згідно з документом, у регіоні обмежена Філіппінської улоговини на півночі і сході, а Лусон на захід і південь. Він стверджував, що, згідно з науковими даними на основі сейсмічних, магнітних та інших геологічних особливостей, в регіоні Benham Зліт є продовженням Філіппін континентального шельфу.

http://benhamrise.com/philippine_map.jpghttp://benhamrise.com/philippine_map2.gif

Таким чином, вихідні дані, основою для розмежування морських територіальних і юрисдикційних зонах, відповідність до вимог Конвенції ООН з морського права (КМП). Побічно, позов лише частково, оскільки вимога закону, який дозволяє на Філіппінах розширити свої територіальні кордони також включає в себе інші спірні острови в Жовтому морі Філіппін. На Філіппінах може скоро бути в змозі забезпечити свої потреби в енергії, якщо він може витягти рясне мінеральне, нафта і природний газ Benham Rise, яка, як вважають, мінеральних і газових родовищ. На Філіппінах стверджують, над Схід Benham є "дуже актуальна", тому що наукові дослідження показують, мінералів і природного газу в цьому районі. Затверділий метан був виявлений в ході діяльності по картування і "вірогідність дуже дуже високий" є масивні поклади нафти. Benham Rise, яка ширше, ніж весь Лусон, Самар і Лейте, комбіновані, тепер офіційно частину Філіппін, тому що це єдина країна в межах 200 морських милях від плато.

ООН офіційно схвалені і визнані претензії на Філіппінах в квітні 2012 року, в суворій відповідності з вимогами Конвенції Організації Об'єднаних Націй з морського права (КМП). Департамент охорони навколишнього середовища і природних ресурсів (МОДР) офіційно отримав листа від ЮНКЛОС інформування Філіппінах, які Benham Підйом зараз є частиною філіппінської континентального шельфу та території. На Філіппінах скоро вигоду від масивних мінеральних і газових родовищ в регіоні, яка дозволить країні добитися повної достатності енергії.

Комісія по межах континентального шельфу (CLCS) Організації Об'єднаних Націй, прийнятої в повній Республіки Філіппіни "Подання для розширеного континентального шельфу від 12 квітня 2012 року, включає в себе частину морського дна, яка тягнеться за межі 200 морських миль від країни базових охоплюють площа морського дна в 52340 квадратних миль.

Геологічні і морфологічного аналізу встановлюють, що зростання Benham є природним продовженням суші острова Лусон, який відрізняється від сусідніх дна океану. Зв'язок між Benham Зліт і Лусон видно з його морфології зокрема, шляхом Palanan Сідла й Bicol яка показує, що підйом Benham доводиться до Лусон. Ступінь цієї великої магматичної провінції сягає далеко за межами 200 морських миль від вихідних ліній, від яких відміряється ширина територіального моря вимірюється. З геологічних і морфологічних доказів, Перевірка приналежності доведено, і на Філіппінах тому має право окреслити зовнішні кордони свого континентального шельфу за межами 200 морських миль.Deep Water Drilling


Introduction  to Offshore Oil and Gas Industry


Natural Gas from Shale


Ultra Deep Water Semi-Submersible Rig


How  CHEVRON  Uses Seismic Technology


Уряд Філіппін розглядає Benham Підйом на нафту, природний газ і нафту

Міністерство енергетики і Міністерство енергетики будуть проводити сейсмічні дослідження для визначення фактичного нафти і газу утримання Схід Benham. Міністерство енергетики розраховує ставки з частин Схід Benham з високою можливістю включення плато в наступний раунд контрактів на проекти нафту, газ і нафтопродукти розвідки. PECR (Філіппінські Круглий Договірної Energy), потрібно буде зібрати дані, необхідні для заохочення більшого числа інвесторів. Benham плато вважається багатою природним газом і марганцевих конкрецій, і в даний час подивився на число зацікавлених учасників торгів. DOE заступник Хосе Layug, молодший сказав на брифінгу, що чотири компанії були створені для проведення сейсмічних досліджень, де підйом Benham знаходиться. "Це займе 2 місяці сейсмічні дані повинні бути зібрані і ще 2 місяці для повного аналізу, який буде завершений", Layug сказав.

Енергія офіційного сказав, що вони сподівалися включити Схід Benham в PECR 5. Відділ успішно завершила фінальний тур конкурсу на нафту, газ і проектів на розвідку нафти в PECR 4 в липні 2012 року, але договір на обслуговування не був офіційно нагороджений нагородами учасників торгів. На сьогоднішній день існує двадцять сім контрактів на обслуговування на Філіппінах за участю Nido, BHP Billiton і Shell Philippines Exploration. Однак, тільки Galoc родовищ нафти і Malampaya послідовні у видобуток газу, нафти та нафтопродуктів. Міністерство енергетики проводить енергетичної стійкості і незалежності через розвиток природних енергетичних ресурсів, таких як вугілля, нафта, газ і нафтопродукти.

Установи, які сприяли зростанню Benham успішного представлення (Докладніше ...)

 


Benham Схід Відео

Benham Схід додатка від Malacañang

 

http://benhamrise.com/00001/benham+rise+oil+philippines.jpg

знаходиться в стадії розробки

скоро повернутися для інтерактивного оновлення сайту і новини Енергетики досліджень в області ...
Benham Rise

Benham Схід Corporation, Benham Схід Incorporated, Benham Зліт компанії,

Benham Corporation, Benham Incorporated, Benham компанії,

Benham Схід виробнича корпорація, Benham Підйом виробництва Incorporated, Benham Схід виробнича компанія,

Benham виробнича корпорація, Benham виробництва Incorporated, Benham виробнича компанія,

Benham Схід газ, Benham Зліт нафти, Benham Схід Мінеральні Benham Схід Petroleum, Benham Схід розвідки,

Філіппінський Benham Rise, Benham Схід Філіппіни Exploration Corporation зійдеш на цьому сайті.

Spratly Islands, Scarborough Shoal


GOOGLE
    YAHOO      BENHAM RISE  
  BAIDU     BING  

© 2011 BenhamRise.com  |  All Rights Reserved